Przegrana polskiej drużyny z narodową reprezentacją Czech w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Przegrana polskiej drużyny z narodową reprezentacją Czech w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

W pierwszym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 narodowa reprezentacja Czech ogrywa narodowy zespół Polski!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej reprezentacji nie były zbyt udane. Polscy zawodnicy rzecz jasna dali radę wywalczyć awans do fazy play-off, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Piłkarscy sympatycy z Polski zgodnie uważali, iż zmiana na stanowisku trenera jest wymagana. Chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym trenerem drużyny polskiej został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym rywalem była reprezentacja Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie ważne było to, aby wygrać.

Nastroje w naszej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były dobre, jednak weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po 3 minutach starcia narodowa reprezentacja Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. Zarówno dla fanów zasiadających na trybunach w Pradze, jak i graczy to było ogromne zaskoczenie. Gracze czeskiej reprezentacji narodowej wyglądali o wiele lepiej od naszych zawodników od początku i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to odmieni. Polska drużyna narodowa w drugiej odsłonie starcia prezentowała się trochę lepiej, jednak to piłkarze z Czech strzelili bramkę numer 3. Strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie był Kuchta Jan. Gracze piłkarskiej polskiej reprezentacji udało im się strzelić jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem pojedynku. Warto podkreślić, iż ten pojedynek w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski był tragiczny. Selekcjoner z Portugalii Santos na pewno nie tak debiut w kadrze narodowej Polski. Piłkarska reprezentacja Polski będzie się mierzyć z albańską drużyną w drugim meczu eliminacji. Z całą pewnością w tym meczu drużyna Polski musi zgarnąć 3 punkty.